Çılgın Türk Hackerlar
HACKLORD SITESINE HOSGELDINIZ...

FORUMUMUZDAKİ MSJ VE KONULARI KOPYALIYARAK KENDİ FORUMUNA ATAN ARKADAŞLAR PEŞİN PEŞİN SÖYLİYELİM FARK EDLİNİCE FORUM ADRESİNİZ HACKLENECEKTİR.FREE HOST OLSA BİLE...!

Çılgın Türk Hackerlar

Türkiye'nin En Genç Ve En Etkin Ailesi

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yapADSL HIZ TESTİ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toplu Saldırı 153 Site Hacked.!
C.tesi Ocak 24, 2015 12:25 am tarafından hakan3142

» hack istiyorum yapabilirseniz...
Ptsi Haz. 24, 2013 12:57 pm tarafından drejyusuf_65

» wifi hack..!!
Perş. Mayıs 09, 2013 5:47 pm tarafından arslan5390

» Spy-NET 2.6 [Sağlam, Türkçe]
Çarş. Mart 27, 2013 9:30 pm tarafından halil21

» YARDIMA İHTİYACIM VAR.
C.tesi Mart 09, 2013 6:14 pm tarafından nur

» Ben qeldim..
C.tesi Mart 09, 2013 6:09 pm tarafından nur

» Yenilere Önerim ;)
Cuma Mart 01, 2013 2:01 am tarafından UrFaLiBeLa

» Dev c++ nasıl kullanılır? DERS.1
C.tesi Ocak 26, 2013 5:23 pm tarafından nehir

» Selamlar Arkadaşlar
C.tesi Ocak 26, 2013 5:17 pm tarafından nehir

» N-Stealth suanda pıyasada en ıyı acık tarayıcı
Cuma Kas. 26, 2010 10:05 pm tarafından sagoenes

» Bobberman Atom Bombası msn dondurucu
Çarş. Kas. 24, 2010 5:42 pm tarafından metalasker1

» In The Today - dr.CoDeR
Ptsi Kas. 22, 2010 11:10 am tarafından superfhf

» DR.CODER KOPX V.2.0
Ptsi Kas. 22, 2010 11:08 am tarafından superfhf

» kdo lazm
Ptsi Kas. 22, 2010 11:06 am tarafından superfhf

» Visual Basic Program İstekleri
Ptsi Kas. 22, 2010 11:05 am tarafından superfhf

IP-NEREDEN
IP
Online Kişi Sayacı
En iyi yollayıcılar
Admin[secret_hacker]

Admin[dr.CoDeR]

Gizli_Hacker

KADIRGA

RapBoy

Cerberus

emirkanim

superfhf

By_TrOjan

masumdur54

facebook
Facebook

Scrt Hckr şu Sayfa'nın hayranı

Paylaş | 

wifi hack..!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin[secret_hacker]
Admin
Admin

REP PUANI : 13

MesajKonu: wifi hack..!!   C.tesi Ocak 09, 2010 9:45 am

İP Adreslerini Taramak İçin Superscan 3.0 Buradan =======>DOWNLOAD Super Scan 3.0
Asterixli Kullanıcı adı ve şifreleri görmek İçin Asterie Buradan =======>DOWNLOAD Asterie.rar
Ve Konu Anlatımı Videosunu Buradan =======>DOWNLOAD Wireless Hack Video
Arkadaşlar Pardon Rar Şifresini Vermeyi Unutmuşum Rar Şifresi =====>wifi_hckr_TR@THT
Indirmek için Gerekli sifre=====>THT

Evet Arkadaşlar Yanlış Duymadınız
Tamamen Kendi Yöntemim Olan Wireless Hack Video Anlatımını ve Kullandığım proglamları burada Paylaşıma sunuyorum .

Bu Konuyu gerçi detaylı anlatımı Videoda yapmış olmama rağmen
burada Kısaca açıklamam gerekirse . Yöntem aslında Klasik Modem ( Router Hack) den çok farklı değil Burada Farklı olan
Kullanımım amacı ve Modemin içinde yapılan işlemler.
Bu Yöntem sayesesinde aircrack, Airodump, Kismet gibi demode olmuş programlarla uğraşıp tırmalamayacaksınız.
Bu Programlar Her Ne Kadar wireless şifresini kırsalarda Aslında Linux için yazılmış programlar olduğundan
Windowsta pek sağlıklı çalışmamaktadırlar ve windowsa kurulumuda Harbiden Uzmanlık İstemektedir.
Diyelimki Hem windowsta hemde Linux altında bunları Kullanabilecek seviyedesiniz . ( Bu arada ben bu programları 2 sene boyunca Kullandım ve Baya tırmaladım
Makinemde Hem windows hem ubuntu hem sabayon ve mandriva yüklü olmasına rağmen tırmalatıyor adamı fakat kolay kullanım için backtrack^dağıtımını tavsiye ederim o ayrı )
Bunun nedeni ise Bu Programlar şifreyi paket inhection yöntemi ile paket toplayarak kırıyorlar ve en basit şifreleri bile kırmak için
50.000 paket istiyor sizden 128 bit lik WPA şifresi için 500.000 paketten aşağı olmaz diyor
bu paketleri toplamak bazı donanımlarda 48 saat sürebiliyor. İşte bu zorluklarla uğraştıktan ben ise kendi yöntemimi geliştirdim.
Bu Yöntem ile 1 Saat içinde en 10 adet wireless Garantili bir şekilde patlatabilirsiniz.
Ayrıca Kırdığınız Wireless routerlerin portlarını açarak ve gerekli İP yönlendirmelerini yaparak o modemin yerel ağındaki makinelere
Netbus İle bağlanabilirsiniz.
Bu Modemlerdeki TTNet Kullanıcı Adı ve Parolasını alarak [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine giderek adamın ismini öğrenebilir,
hizmet numarasından da hangi ilde olduğunu öğrenebiliriz. Örneğin, 1834025486 nolu abone İstanbulludur. Baştan 3.-4. karakter ilin plaka numarasını belirtir.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden bu kullanıcı ve adı ile kendinize pop3 mail alabilir, eğer daha önceden alınmışsa adamın mailini hackleyebilirsiniz.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kurbanın ev adresini, isim veya tel numarasını aratarak bulabilirsiniz. Bu olay daha da genişletilebilir.
Ne bileyim modemden trojan portlarını açabilir, ufak kurcalamalar ile modemi kapatabilir net bağlantısı kopartabilir, bozuk firmware atarak flash ın yanmasına sebep verebilirsiniz. v.b. tonla amaç üretilir
Fakat En Önemlisi
Kurbanın TT Net Kullanıcı Adı Parolası ve hizmeti aldığı Telefon Numarasını Bildiğiniz sürece
Bu bilgilerle dilediğiniz yerden TT Netin Wifi Hizmetinden Yararlanabilirsiniz .
Fakat Burada dikkat edilmesi gereken husus Her Abonenin Sadece 500 MB aylık TTNet Wifi
Kotası bulunmakta ve Bu kotayı aşıpta faturalandırılması durumunda hem adama yazık olur hemde
Durumu şikayet edip takipe aldırması durumunda bu bilgilerle bir daha ilk bağlanmanızda
500 m yanılma payı ile yeriniz tespit edilir ve Bilgisayarnızın Mac Adresi kara listeye alınır ondan sonrada zaten
sizi bulmaları kolay olur
Fakat Komşularınızın msn adreslerini biliyorsanız bu yöntem ile onların Wireles ağlarına dalarak
internet kullana bilirsiniz bunun farkına varılması pek o kadar kolay değil
Tabiki İnterneti ni Kullandığınız Kişi ileri düzeyde uzman bir Pc kullanıcısı değilse

İP Adreslerini Taramak İçin Superscan 3.0 Buradan =======>DOWNLOAD Super Scan 3.0
Asterixli Kullanıcı adı ve şifreleri görmek İçin Asterie Buradan =======>DOWNLOAD Asterie.rar
Ve Konu Anlatımı Videosunu Buradan =======>DOWNLOAD Wireless Hack Video

Arkadaşlar Pardon Rar Şifresini Vermeyi Unutmuşum Rar Şifresi =====>wifi_hckr_TR@THT
COLOR="Red"]Indirmek için Gerekli sifre=====>THT[/color]

alıntıdır...

I am a hacker webmaster phrase

http://www.hacklord.eniyiforum.org
arslan5390
ÇAYLAK HACKER
ÇAYLAK HACKER

REP PUANI : 5

MesajKonu: Geri: wifi hack..!!   Perş. Mayıs 09, 2013 5:47 pm

hocamm bu wifi hack porgramıı yokkk yardımcıı olurmusunuzzz ???
yadaa baskaa wıfı hack programııı gonderırrmısınıızzz ??
tesekkurlerrrrrrr Smile))

wifi hack..!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası